Współpraca


     Od 2014 roku prowadzę bloga, na samym początku nie był to blog recenzencki. Pierwsze teksty to były zwykłe przemyślenia, którym brakowało ukierunkowania. To były luźne teksty.    

    Nie chciałam na tym poprzestawać, marzyłam o rozwoju. Zrozumiałam, że pisanie sprawia mi radość, wiedziałam, że pragnę, dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami. Tylko nie wiedziałam 
o czym pisać. Zakiełkowała we mnie nowa myśl. Postanowiłam spróbować. 

   W 2015 roku opublikowałam we wrześniu swoją pierwszą recenzję – była nią jedna z moich ulubionych powieści – Pollyanna Eleanor H.Porter. Nie wiem, czy znacie Pollyannę, ale w moim życiu, historia Polly odegrała znaczną rolę.

Nie wiedziałam co dalej będzie, czy mi się uda.  

    Od tamtego czasu minęły 3 lata, jesteśmy na półmetku 2018 roku, zbliża się 2019 rok. A ja nadal tu jestem, piszę recenzję dla Was i dla siebie.  Jestem szczęśliwa, że mogę z Wami dzielić się swoimi opiniami i mam nadzieję, że komuś z Was one pomagają w wyborze książki.  


    Bardzo chciałabym podziękować wszystkim, którzy wspierali i wspierają mnie w tym pomyśle. 
Szczególnie mojej przyjaciółce Oli, która we mnie uwierzyła i nadal mnie wspiera, wysłuchując moich opinii o książkach. Ogromnie Ci za to dziękuję.  Dziękuję każdemu czytelnikowi, każdej czytelniczce, obserwatorom, dziękuję za każdy komentarz. Za to, że gdy na blogu panuje cisza to wciąż tu jesteście i wracacie. Za cierpliwość do moich ciągłych powrotów. Dziękuję! 

   Dziękuję bardzo wszystkim autorom, których miałam przyjemność poznać. 
Dziękuję Pani Małgorzacie Marii Borochowskiej, która jako pierwsza zaproponowała mi zrecenzowanie swojej powieści – Złamane pióro. 

Dziękuję Wydawnictwu IUVI, które zaufało mi, pomimo tego, że dopiero zaczynałam pisać recenzję. 
Bardzo za to dziękuję. 
Pragnę podziękować również Wydawnictwu Papierowy Księżyc i Wydawnictwu Młodzieżówka, które mi zaufały. 
Mam nadzieję, że współprace będą nadal się rozwijały  i dostarczały wielu interesujących opinii oraz emocji czytelniczych. 

Dziękuję też wydawnictwu Helion i Septem, z którymi dziś już nie współpracuję. Dziękuję za otrzymaną szansę.  

Jestem otwarta na współpracę  recenzencką: jednorazową, patronacką, czy taką długoterminową. 
Lubię sięgać po książki różne gatunkowo: są to najczęściej powieści obyczajowe i młodzieżowe, fantasy, książki o tematyce religijnej. Rzadziej kryminały, thrillery i biografie. Czasem zdarzają się komiksy i romanse, które jednak wybieram z dużą dozą ostrożności. Wyrzekam się horrorów i erotyków.  Nie skreślam żadnego z gatunków. Pośród tych wszystkich znajdą się również klasyki literatury polskich i obcojęzycznych pisarzy. Lubię sięgać również po poezję. Jakich autorów czytam? Tak naprawdę to patrzę na opis książki, a nie na to skąd autor pochodzi. Do powieści naszych rodzimych autorów sięgam często i jestem bardzo dumna z naszych pisarzy! 

A jak piszę recenzję? 
Lubię pisać w taki sposób, by opowiedzieć co mi w duszy gra. Przekazuję to, co czuję, piszę o emocjach, które towarzyszyły mi przy czytaniu (bądź oglądaniu), nie lubię opowiadać nieprawdziwych informacji na temat książki, (filmu). Wolę szczerze, albo wcale.  Kolorować nie lubię, no chyba, że kolorowanki. 

Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam do kontaktu : paulinka.o@op.pl

  

  aktualizacja [02.10.2018]

Zaufali mi : 

Wydawnictwo Młodzieżówka

Wydawnictwo Papierowy Księżyc


  

 Wydawnictwo IUVI

 

Współpracowałam z :

 
 Paulina

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz


Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, bardzo mnie motywują do działania. Warto pozostawić po sobie ślad :).