Styczniowe premiery.

Czego możemy spodziewać się na początku nowego roku?
*Ciekawych premier książkowych.
* Interesujących  premier filmowych.
*Nowej energii.
* Nowych planów, pomysłów i inspiracji.
*Resztę pozostawiam czasowi i przyszłości.


źródło
Wydawnictwo SoniaDraga :
,,Piąta Ewangelia" -Książka i audiobook
Premiera: 11 stycznia 2017r.
Autorstwa: Ian Caldwell


Szokująca sprawa związana z relikwią i wola umierającego papieża sprawiają,że dwaj bracia- księża, którzy pracują w Watykanie- wyruszają w ekscytującą, intelektualną podróż, by rozwiązać sprawę z największą tajemnicą w historii Chrześcijaństwa.Emerycka Szajka idzie na całość! - książka i audiobook
Premiera powieści: 18 stycznia 2017r.
Autorstwa: Cathariny Ingelman-Sundberg

źródło


Trzecia powieść z cyklu opowiadająca o emerytach, którzy uciekli z domu opieki.
Chcąc zmienić własne życie, z determinacją chcą pomagać biednym i ubogim, w tym celu ruszają do akcji i dokonują napadu na bank. Jednak to nie jedyne marzenie, następnie zakładają restaurację dla seniorów z szybkimi randkami. Chcą jednak pomagać biednym ludziom, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Chcą chronić ich przed oszustami podatkowymi... .

,,Geniusz zbrodni"
Premiera powieści: 25 stycznia 2017r.
Autor: Chris Carter
  
W kolejnej odsłonie przygód detektywa Roberta Huntera, bohater musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, by móc rozprawić się z najbardziej perfidnym przestępcą z jakim dotychczas  miał do czynienia.

   W niewielkiej miejscowości Wyomin, dochodzi do wypadku, kiedy kierowca zasłabł za kierownic, wjechał do przydrożnego baru, gdzie staranował stojący na parkingu samochód.  Wypadek, wydaje się bardziej makabryczny niż się w pierwszej kolejności wydawało.  Bowiem w bagażniku staranowanego samochodu, znajdowały się ludzkie głowy. Sprawą zajęła się FBI, jednak są bezradni i proszą o pomoc z zewnątrz detektywa Roberta Huntera,  który jest inspektorem policji w Los Angeles ds. spraw zabójstw.


Wydawnictwo Znak:                                                       ,,Dziewczyna, którą kochałeś"
źródło
Premiera: styczeń 2017
Autorka: Jojo Moyes

 W życiu Liv nic nie było takie jak zaplanowała, zamiast zajmować się planowaniem przyszłości i doznawaniem miłości od ukochanego mężczyzny. Liv została sama. Jedynie czego teraz pragnie to wejść do łóżka pod kołdrę i nigdy z niej nie wychodzić, pragnie wypić o jeden kieliszek wina za dużo, by móc uwolinić się od przeszłości. Chce zapomnieć o mężczyźnie, który zniknął bez śladu, o mailach  od komornika.

Jedyne co pomaga jej przeżyć to portret dziewczyny, prezent zaręczynowy. To wszystko co jest dla niej najcenniejsze.Wydawnictwo Otwarte:

źródło

 ,,Tajemne miasto"

Autorstwa: C.J Daugherty, Carina Rozenfeld
Premiera; Styczeń 2017

Kontynuacja bestsellerowej powieści ,,Tajemny ogie
ń'' zapowiada się  niezwykle ciekawie. Taylor i Sacha są bezpieczni puki ukrywają się w oksfordzkim kolegium Świętego Wilfreda. Są pod opieką alchemików, Taylor trenuje by być gotowym do walki przeciw siłom mroku, Sacha w księgach zaś wyszukuje informacji na temat swojej przyszłości. Czas dla bohaterów jest jednak nieubłagany, ciemne moce wroga przybierają na sile  i zaczynają zagrażać całemu światu. Za niecały tydzień, chłopak stanie się pełnoletni, a wtedy klątwa, która go chroniła, może stać się przyczyną śmierci dziewczyny. Jedynym sposobem jest dostanie się do miejsca, gdzie został przeklęty ród L’hiverów, trzeba jednak zmierzyć się z demonami.  Przed bohaterami bardzo długa, niebezpieczna, podróż, w której stawką jest życie najbliższych.

Kilka powieści, które chciałabym móc przeczytać w 2017r. Poza tym jestem bardzo ciekawa tych premier książkowych, dlatego postanowiłam Wam, je przedstawić w kilku krótkich opisach.  Na premierę , której powieści czekacie najbardziej?
                                                                                                                          Possi :)

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza


Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, bardzo mnie motywują do działania. Warto pozostawić po sobie ślad :).