Pasja;)

Witam, kontynuuję temat przemyśleń.
Teraz czas na temat pasji.
Wiele osób ma pasje, jedni małe, inni zaś większe.
Są osoby które twierdzą, że nie mają pasji, jednak wieżę w to, że jeszce jej nie odnalazły, bądź nie wiedzą jaka ona jest. Trzeba szukać próbować różnych sportów, zainteresowań, kształcić nowe umiejętności, uzupełniać stare, poszukiwać i doświadczać różnorodnych emocji, wrażeń. To wszystko nas kształtuje
i pomaga odnaleźć w sobie nowe pomysły, motywacje, o raz zdobywamy doświadczenie, poszerzamy wiedze i poglądy. Tworzymy małymi kroczkami może lepszych siebie?
Wspaniale było by gdyby wszystko za co się weźniemy wychodziło nam odrazu, Niestety tak nie jest, mamy wzloty i upadki, raz pójdzie nam lepiej raz gorzej, aż najczęściej po wielu próbach i nieudanych podejściach zacznie nam  coś wychodzić. Jeżeli się nie poddamy to zacznie nam to wychodzić coraz lepiej, ładniej, dokładniej. Oczywiście zależy to od kategorii lub rzeczy z jaką się stykamy. Trzeba próbować a może przez przypadek znajdziemy pasje lub nową ciekawą umiejętność, którą polubimy. Czesto jest tak,że jak przestajemy szukać to znajdujem właśnie to ''coś'' czego nam  brakowało. Bywa też tak,że brakuje nam odwagii czy pomysłu, pewności siebie. Na to żeby spróbować. Mam na to mały sposób. Pomyślmy nad tym co chcemy  osiągnąć czy spróbować.  Zapiszmy to na kartce i powieśmy w miejscu nam widocznym. Czytając codziennie , próbujmy tego dokonać;)
Zaryzykujmy bo później może okazać się,że było warto.
                                                          Possi ;)

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza


Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, bardzo mnie motywują do działania. Warto pozostawić po sobie ślad :).